пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

АНОНС осіннього проекту "Затишно з ROSA TALENT" та приз за репост


                                             Доброго дня, любі читачі та гості блогу!
  Осінь вже вступила в свої права, але ще так хочеться літа), тим паче, що море в цьому році поки що не відбулося у мене).
Разом з ROSA TALENT дизайнери підготували для Вас пречудові роботи у рамках проекту -  "Затишно з ROSA TALENT". Усім бажаю натхнення , а також виграти приз за репост !
Тема моя улюблена, адже в ьцому році я запланувала декорування свого робочого простору та помешкання.

Давайте цієї осені зробимо наші домівки затишними, а свята надзвичайними і особливими! Ми пропонуємо вам приєднатися до нашого сумісного проекту "Затишно з ROSA TALENT". Разом з вами ми будемо робити прикраси для будинку, декорувати заготовки, прикрашати свята та вчитися робити красу.Як ви зрозуміли, проект повністю присвячений декоруванню.Впродовж жовтня наші дизайнери будуть ділится своїми напрацюваннями, майстер-класами, лайфхаками та натхненням! 

Ви можете використовувати заготівлі, а можете робити самі. На кожен етап буде окрема тема декору, але різноманіття та кількіть можливих варіантів вам сподобається) Усього буде три етапа.

А ще - на вас очікує багато призів та подарунків. Після кожного етапу ми будемо розігрувати рандомно приз між всіма учасниками, а в кінці проекту наша дизайн-команда обере учасника-переможця. І він отримає подарунок - матеріали ROSA TALENT на 500 гривень! 

А щоб про проект дізналось якомога більше учасників, поділіться цією інформацією у себе в мережах. І серед усіх згадувань ми також розіграємо приз - сертифікат на 200 гривень на наші матеріали.

Отже, зробіть пости в блогері, в Інстаграм або Фейсбук з посиланням на цей пост і запишіться в лінки до 24:00 30 вересня. 

Ви можете зробити це в декількох своїх мережах і кожного разу додаватись в лінки, збільшуючи свої шансина виграш.

А вже 1 жовтня ми оголосимо результати та усі-усі деталі проекту.4 жовтня вже перший етап, готуйтесь.P.S. Ви можете використовувати будь які матеріали, не тільки наші.

Немає коментарів:

Дописати коментар