неділю, 4 листопада 2018 р.

Новорічний декор для дому в рамках СП"Затишно з ROSA"

                                                 Доброго дня , мої любимки)
                  Сьогодні поділюся з Вами своїм натхненням до 3-го етапу СП "Затишно з  ROSA".
 Час плине дуже швидко і не встигнеш оком повести, як наступить Новий Рік та Різдво Христове.Саме тому вже зараз починаємо готоуватись, а я покажу, як просто та ефектно декорувати новорічну заготовку - композицію, яка може стати як окрасою вашого святкового столу, так і перекочувати на робочий стіл, під ялинку тощо. За допомогою матеріалів від ROSA TALENT  ви отримаєте чудовий декор, який можна міняти в залежності від настрою).
Тож для початку декілька фото роботи:


      Ось так виглядає в розібраному вигляді заготовка. А чому я її розібрала дізнаєтесь нижче)

Не могла зупинитись на одному варіанті декору заготовки, бо хотілося і кракелюру, і зістареності, і снігу, і золота) . Цей кумедний олень та подаруночки так припали нам з донечкою до душі), що я вирішила зробити це з обох боків): 
Перший раз спробувала двокомпонентний кракелюр від ROSA.Дивіться, яка краса-закохана у ці тріщинки)
                       Чарівні подаруночки стоять засніжені і чекають...А це улюбленець моєї Неллі.Відтепер інсталяція буде у неї на письмовому столі як жаданий присмак  Нового Року).


                      А зараз готуємо матеріали і приєднуємося творити разом зі мною):Сподіваюся, що надихнула вас на творчість та створила святковий настрій).Хто ще бажає стрибнути у останній вагон потягу - приєднуйтесь до СП та отримуйте насолоду від того, що робите та від подарунків! Миру та любові!

Немає коментарів:

Дописати коментар