субота, 30 грудня 2017 р.

З Новим Роком! Листівки для "Rosa"


                         Доброго передноворічного дня усім моїм любим читачам та гостям!

Хочу поздоровити усіх з наступаючим новим роком! Побажати миру, тепла, любові , здоров"я та Божої благодаті Вам та вашим рідним! З певним рубежем у житті починаєш розуміти, що це найголовніші істини! Також нехай у Вашому житті буде місце казці та диву!
   Саме тому подарую Вам новорічний настрій сьогодні і буду надихати своїми листівками у якості запрошеного дизайнера українського виробника "ROSA") ( товари для творчості, у тому числі й скрапбукінг, декупаж тощо).

     Ви вже відчуваєте смак новорічного дива та вдягли святковий настрій?! Саме тому покажу свої листівочки, які зробила із нової колекції паперу.
   Буває часто так, що замовлень на листівки немає і ти починаєш дарувати від усього серця знайомим та друзям, аж тут 30-31 починається "мені потрібна листівка... уже на вчора"))). Отже вирішила цього року зробити листівок більше за кількістю, але не дорогих по ціні. Ще причина в такому форматі, це замовлення, в котрі я вкладу ці листівки в якості презенту-поздоровлення зі святами!

Для пари листівок я взяла заготовки та трішки їх підрізала по висоті). Користуюсь вже давно даними заготовками, особливо виручають, коли нема дизайнерського картону, а треба швидко зробити листівку. Далі тонувала кавою марлю, вирізала елементи декору із листка паперу    і зібрала все в композицію. По контуру листівки зробила  декоративні стібки. Завершуючим акордом став акрил для декору білий, який і об"єднав фони у єдине магічне зимове танго.

         

Трохи деталей:
Знову допомогли пыдтримати образ зірочки із набору . 

    
   А ось ці "малюки" також виготовлені  із тих самих заготовок, але розрізаних навпіл.Улюблений чіпборд із набору сніжинок від  WOODchic


Ще раз дякую за запрошення та чудові дизайни новорічного паперу! 

                                      Миру, любові та натхнення! Ще зустрінемося)

Немає коментарів:

Дописати коментар